Nasıl Randevu Alırım ?
07 Ocak 2022
Merkezimizde muayene olmak isteyen tüm hastalarımız, 08:00 - 16:00 saatleri arasında diş hekimi muayenesi için RANDEVU ALMADAN doğrudan veya MHRS'den randevu alarak başvurabilirler. Hastanemize başvuran hastalarımız, ilk olarak HASTA KAYIT birimine başvurması gerekmektedir. Hasta Kayıt aşamasında hastalarımız, muayene olacağı diş hekimini kendisi seçebilir. Hastanemize başvurmadan önce seçmek istediğiniz hekimin aylık çalışma programını web sitemizden inceleyebilirsiniz. ( Hekim İzinli, raporlu ya da nöbet izninde olabilir).
Eğer hasta hekimini seçmiyorsa görevli personelimiz tarafından herhangi bir diş hekimine yönlendirilecektir.
Hasta Kayıt aşaması bittikten sonra muayene olmak için bekleme süreniz hasta yoğunluğuna göre 10-60 dk. içerisinde değişmektedir. Diş hekiminizin muayenesinden sonra planlanan tedavileriniz ve protezleriniz için hekiminiz tarafından size randevu tarihi ve saati verilecektir.

MHRS NEDİR ? 

MHRS; vatandaşların Sağlık Bakanlığına bağlı 2. Ve 3. Basamak hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve hastaneleri için 182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak canlı operatörlerden  ve ya www.mhrs.gov.tr web sitesinden online olarak istedikleri hastane ve hekimden randevu alabilecekleri bir uygulamadır.

Randevu Nasıl Alınır ? 
Her hangi bir telefondan (ev, iş, ankesör ve cep) 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır.182 numaralı telefonu arayan vatandaş T.C. kimlik numarasını verir vatandaş randevu talebinde bulunacağı hastane, poliklinik ve hekim bilgilerini operatöre iletir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır. Alınan randevu DİŞ HEKİMİ MUAYENESİ olup muayene sonrası yapılacak işlemler için muayeneyi yapan hekim tarafından randevu verilecektir.
  
NOT : Vatandaş Kendisine verilen randevu zamanından 30 Dakika önce ilgili hastanenin MHRS HASTA KABUL Bölümüne Başvurmalıdır.